אודות

נעים להכיר שמי בן שלו, יועץ שיווקי בעל ניסיון של מעל 12 שנה בתחום השיווק ומומחה לבניית קמפיינים שיווקיים ממוקדים ומפולחים היטב לעסקים המתאימים עבור זירת האינטרנט החדשנית. הניסיון הרב שצברתי עם השנים, מאפשר לי לראות כל עסק מנקודת מבט מקצועית וכך להתאים עבורו פתרונות שיווק ממוקדים במטרה להפוך את אפיקי המדיה לנכס דיגיטלי רווחי.

בחלוף השנים עבדתי כמנהל שיווק בחברה העולמית "L'Oréal Paris". תפקידי כלל ניהול תקציבי שיווק, בניית תמהיל שווק וניהול רשתות חברתיות. כמו כן, ברשותי ניסיון רב בשיווק בתחום העיתונות, הטלוויזיה, שיווק בגוגל, השקות והחדרת מותגי ענק לישראל.

הסלוגן המלווה את חברת B- Marketing  הינו -"שיווק דיגיטלי בגובה העיניים" ונבחר מתוך מתודולוגיית עבודה המתאימה לזירת האינטרנט החדשנית. אני מאמין שעבודה שיווקית ממוקדת מתחילה בהכרת המוצר/השירות לעומק, דרך שיחת "יחסינו לאן" וכלה בהסבר מעמיק הכולל יתרונות וחסרונות של אפיקי המדיה המגוונים. כל זאת נעשה תמיד בגובה העיניים של הלקוח עם הבנה מלאה שלו מבלי לחסוך תשובות לכל שאלה או מידע שלא ברור.

את עבודת השיווק אני מדמה לתיק השקעות, אותו יש לתכנן ולבנות בצורה נכונה. בנייה נכונה של תמהיל השיווק, מאפשרת לנו לאורך זמן להיפרד מההשקעות הלא נכונות עבורנו, לשפר את אלו שמניבות לנו רווח נמוך ולמקסם את ההשקעה באפיקים הרווחים ביותר עבורנו. כל זאת, במטרה להפוך כל בחירה לרווחית עבור בית העסק.

לרשותכם מגוון שירותים להגדלת רווחיות העסק: שירות ייעוץ שיווקי, שיווק בגוגל, שיווק בפייסבוק, קמפיינים באאוטבריין ועוד. את אפיקי הפרסום נבחר בקפידה כבר בפגישה הראשונה, תוך הכרות עם פעילות הליבה של העסק, ניתוח נתונים, הכרת קהל היעד ובחירה באפיקי מדיה הרווחיים ביותר לעסק שלכם.